DZIEŃ OTWARTY DLA KANDYDATÓW

12 marca 2013 r. w naszym gimnazjum mieliśmy Dzień Otwarty.
Już od godziny 1700 nasi szanowni Goście mogli zwiedzać szkołę. Przewodnikami byli uczniowie, którzy chętnie odpowiadali na wszelkie pytania dotyczące warunków nauki, nauczycieli, lekcji, zajęć pozalekcyjnych i wszystkiego co interesowało odwiedzających nas Szóstoklasistów i ich Rodziców.
O godzinie 1800 goście spotkali się w sali gimnastycznej z dyrektorem naszej szkoły p. mgr Elżbietą Skwirowską. Pani dyrektor przedstawiła nasze gimnazjum: warunki lokalowe, metody pracy, osiągnięcia uczniów i nauczycieli oraz plany rekrutacji na rok szkolny 2013/2014. na spotkaniu.
Byliśmy mile zaskoczeni ilością odwiedzających nas tego dnia gości. Mamy nadzieję, że wielu z nich wróci do nas wkrótce jako uczniowie klas pierwszych.

Zapraszamy!